גיימפוד, פרק 72: ספציפיש

עידן זיירמן|גיימפוד 3 תגובות »

אז זיירמן שיחק בגרסת האלפה של Prison Architect וב- Gunpoint, עופר התנסה בדבר הביזארי שנקרא Experiment 12, ובין כל השמות הגדולים והמפוצצים האלה התגנב לו גם משחק קטן וזניח מחברה אלמונית. The Last of Us או משהו כזה. שמעתם עליו?

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod072-1.8.2013.mp3|titles=Episode 72: Specifish]

להורדה

המשך »

The Swapper – ביקורת

עידן זיירמן|ביקורת 2 תגובות »

שאלת המודעות העצמית של בני האדם (יש שיקראו לזה “נשמה”, יש כאלה שיגידו שזו סתם אשליה) מעסיקה את כל הקשת האנושית כבר אלפי שנים. מדענים, פילוסופים, אנשי דת וסתם אנשים פשוטים כאלה מהרחוב – כולם תוהים מה יש בנו שהופך אותנו ל… ובכן, עצמנו. אם אני חושב, האם אני קיים? האם לשכפולים גנטיים יש נשמה? האם אנדרואידים חולמים על כבשים חשמליות? The Swapper עונה על השאלות האלה בתוך שתי דקות בערך. כן, יש לנו נשמה. ואנחנו יכולים לירות אותה מגוף אחד לשני בעזרת רובה.

המשך »

תגיות: , ,

גיימפוד, פרק 71: Party-poopers בין-גלקטיים

עידן זיירמן|גיימפוד 3 תגובות »

זיירמן חזר מחו"ל, התמקם בדירה החדשה שלו, שיחק בדברים. אתם יודעים מה זה אומר? שהוא חוזר לערוך חלק מהפרקים של גיימפוד. זה מה שזה אומר. קיבינימט.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod071-19.7.2013.mp3|titles=Episode 71:Intergalactic Party-Poopers]

להורדה

המשך »

בואו נשחק The Swapper

עידן זיירמן|Let's Play 13 תגובות »

בפרק הקרוב של “גיימפוד” (שיעלה בסוף השבוע) אני מדבר קצת על The Swapper, משחק פאזלים אינדי דו-מימדי (כי תמיד חסרים לנו כאלה) מאוד חביב שיצא לא מזמן ל- Steam. אבל קיבלתי תחושה, בזמן שדיברתי עליו, שלא באמת הצלחתי להבהיר איך הפאזלים שלו עובדים. במקביל, הצלחתי לשכנע את עופר לקנות את המשחק בזמן שהוא היה בהנחה ב- Steam, אז נו, חשבנו לעצמנו, בואו נעשה “Let’s Play”. הדברים האלה מאוד פופולריים בזמן האחרון, אחרי הכל (ואם לדבר בכנות, העובדה ש”הקונסוליירים” עשו את זה גם אולי נתנה לי קצת השראה).

אז הקלטנו “Let’s Play” של The Swapper. שימו לב, זה בעיקר ניסוי. בטא, אם תרצו. בטא אמיתית כזו, לא כמו זו של ג’ימייל או Dota 2. איכות הסאונד (בעיקר מהצד שלי) די גרועה ומהדהדת, והיו כמה קטעים שבהם לא היה מזיק אם מישהו היה עורך אותנו. אבל אם נגלה שיש לזה ביקוש, אנחנו מבטיחים להשתפר בסרטונים הבאים. אז, אתם יודעים, תגידו אם יש לזה ביקוש.

תגיות: , ,


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS