גיימפוד, פרק 87: הללו את ה- Helix Fossil!

עידן זיירמן|גיימפוד 7 תגובות »

אז לגמרי בטעות, מסתבר שיצא לנו את אחד מהפרקים הכי מיינסטרימיים של "גיימפוד" אי-פעם, בו אנחנו מדברים גם על ה- Call of Duty הכי חדש, גם על ה- Battlefield הכי חדש, וגם על Flappy Bird. כי זה בכל זאת אנחנו, ומתאים לנו יותר מדי להגיע למשחק רק אחרי שהוא מוסר לחלוטין מה- Play Store וה- App Store.

חוץ מזה, גם דיברנו הרבה יותר מדי זמן על Twitch Plays Pokemon. אבל בואו נעשה את זה מסודר.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod087-28.2.2014.mp3|titles=Episode 87: Hail the Helix Fossil!]

להורדה

המשך »

Two Tales of a City

עופר שוורץ|חפירות 21 תגובות »

אף פעם לא הייתי חובב טבע. גם בשגרה וגם כשאני מטייל, אני מעדיף ערים – גדולות, צפופות, רועשות, הומות אדם (מה שמסביר למה עברתי לניו יורק). ויש כמה ערים ספציפיות שביקרתי בהן והתחברתי אליהן במיוחד, ערים מיוחדות ומעניינות שאני אשמח לבקר בהן שוב. ובכן, לאחרונה יצא לי לחזור לאחת הערים האלה אחרי כמה שנים שלא ראיתי אותה, וזו הזדמנות מצוינת לרטרוספקטיבה. על Rapture, על כל סדרת BioShock, וקצת על עיצוב משחקים באופן כללי.

כן, ה-DLC של BioShock Infinite מחזיר אותנו לשנות ה-60 ולעולם התת-ימי של Rapture, וכל רגע שם העלה בי זכרונות נוסטלגיים מ-BioShock – כנראה אחד ממשחקי ה-AAA האהובים עלי מהעשור האחרון. מתברר שאני זוכר את BioShock הרבה יותר טוב ממה שחשבתי, וכששוטטתי לי ב-Rapture עם אליזבת ועם כל השינויים בגיימפליי ובאווירה, שמתי לב שההבדלים בין המשחקים נהיים יותר ויותר בולטים, והתחלתי להרכיב תמונה הרבה יותר ברורה של מה שהפריע לי ב-Infinite ולמה אני חושב שביושוק הראשון היה משחק הרבה יותר טוב.

המשך »

גיימפוד, פרק 65: ביושוק אינפיניט-יעקובי

עופר שוורץ|גיימפוד 6 תגובות »

הרגע שכולנו חיכינו לו (ואולי גם אתם קצת): פרק ספוילרים על BioShock Infinite!

הפרק הזה מוקדש כולו למשחק ומכיל המון המון ספוילרים אליו וגם קצת ל-BioShock הראשון. הדיון באופן כללי היה די freeform, אבל הנקודות המרכזיות שדיברנו עליהן מסומנות ב-timeline.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod065-20.4.2013.mp3|titles=Episode 65: BioShock Infinite-Yaacobi]

להורדה

המשך »


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS