גיימפוד, פרק 265: השלם שווה לסכום חלקיו

עופר שוורץ|גיימפוד אין תגובות »

חשבנו שבקושי ייצאו משחקים חדשים ב-2021, אבל איכשהו עדיין יש מספיק כדי להעסיק אותנו ואפילו קצת לתת תחושה שאין זמן להגיע להכל. אז… הידד?

להורדה (53:39, 42 מגה)

המשך »

Call of Juarez: Gunslinger: ביקורת

עופר שוורץ|ביקורת 3 תגובות »

רוצים לשמוע את הסיפור על איך הרגתי את האיש שהרג את האחים שלי? זה היה בסאלון בעיירה קטנה; עמדנו זה מול זה, דרוכים, כל אחד עם היד על האקדח שלו. הזמן הרגיש כאילו הוא האט לחצי מהקצב הרגיל שלו, ושמעתי את הלב שלי דופק כאילו הוא נמצא ממש ליד האוזן. כנראה שכל העניין לקח כמה שניות, אבל אני יכול להישבע שעמדנו שם לפחות 10 דקות, ממוקדים, מחכים–

רגע. אתם בטח תוהים איך הגעתי לנקודה הזו בכלל. טוב, בואו נחזור קצת אחורה.

הכל התחיל לפני קצת יותר משנה, כשיצא Call of Juarez: Gunslinger – אהה, see what I did there? – אז כן, יצא Gunslinger, ולי לא היה אכפת. אפילו לא טיפה. אה, כן, עוד shooter גנרי לחלוטין מהסדרה שהמשחק הקודם בה היה כל כך מזעזע ש-Extra Credits הקדישו פרק שלם כדי לכעוס עליו. נשמע מרנין. אבל לפני כמה חודשים קרה משהו מוזר: התחלתי לשמוע ביקורות ממש טובות על המשחק הזה. גם מה-Diecast – הפודקאסט של שיימוס יאנג וחברים, שאני מאוד מעריך את הדעות שלהם – וגם מדורון, שדיבר עליו בגיימפוד. אז קניתי אותו במבצע סטים האחרון, ותקשיבו – זה אחד המשחקים הכי טובים ששיחקתי השנה.

המשך »

גיימפוד, פרק 95: הווישליסט של זיירמן

עופר שוורץ|גיימפוד 20 תגובות »

הגיעה (וחלפה) עונת מבצעי סטים! וזה אומר שהיו לנו המון משחקים לדבר עליהם. ולמעשה, גם הרבה חדשות. וכמובן, איך אפשר בלי הרבה שטויות אקראיות.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod095-6.7.2014.mp3|titles=Episode 95: Zeierman's Wishlist]

להורדה (1:09:39, 95.6 מגה) המשך »

גיימפוד, פרק 87: הללו את ה- Helix Fossil!

עידן זיירמן|גיימפוד 7 תגובות »

אז לגמרי בטעות, מסתבר שיצא לנו את אחד מהפרקים הכי מיינסטרימיים של "גיימפוד" אי-פעם, בו אנחנו מדברים גם על ה- Call of Duty הכי חדש, גם על ה- Battlefield הכי חדש, וגם על Flappy Bird. כי זה בכל זאת אנחנו, ומתאים לנו יותר מדי להגיע למשחק רק אחרי שהוא מוסר לחלוטין מה- Play Store וה- App Store.

חוץ מזה, גם דיברנו הרבה יותר מדי זמן על Twitch Plays Pokemon. אבל בואו נעשה את זה מסודר.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod087-28.2.2014.mp3|titles=Episode 87: Hail the Helix Fossil!]

להורדה

המשך »


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS