גיימפוד, פרק 95: הווישליסט של זיירמן

עופר שוורץ|גיימפוד 20 תגובות »

הגיעה (וחלפה) עונת מבצעי סטים! וזה אומר שהיו לנו המון משחקים לדבר עליהם. ולמעשה, גם הרבה חדשות. וכמובן, איך אפשר בלי הרבה שטויות אקראיות.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod095-6.7.2014.mp3|titles=Episode 95: Zeierman's Wishlist]

להורדה (1:09:39, 95.6 מגה) המשך »

ביקורת: Transistor

עידן זיירמן|ביקורת 7 תגובות »

רד היתה זמרת. אחת המצליחות ביותר ב- Cloudbank, ככל הנראה. אבל כשאתם פוגשים אותה, המצב שלה נראה פחות מוצלח. היא איבדה את הקול שלה, והיא עומדת ליד גופה של גבר, שנעוצה בה חרב ענקית. החרב, לעומת זאת, כן מדברת. ועוד בקולו של הקריין מ- Bastion. מסביבה – העיר מותקפת. נופלת קורבן למשהו שנקרא "The Process". החרב מפצירה בה להסתלק מהעיר כל עוד היא יכולה, אבל רד בוחרת להשאר. ברוכים הבאים ל- Transistor.

קל, ואפילו מתבקש, להשוות בין Transistor, המשחק השני של Supergiant Games, ל- Bastion, המשחק הראשון של Supergiant Games. שניהם משחקי אקשן ממבט-איזומטרי. בשניהם הדמות הראשית לא מדברת. שניהם מתרחשים בעולם נטוש-ברובו, כנראה בעקבות איזשהו אסון. בשניהם יש קריינות של לוגן קנינגהאם. לשניהם יש פסקול מדהים. אבל ההשוואה הזו מטעה. Transistor הוא לא Bastion. לפעמים, אבל לא תמיד, זה אפילו עובד לטובתו.

המשך »

גיימפוד, פרק 93: שבוע המשחקים המאכזבים

עופר שוורץ|גיימפוד 2 תגובות »

בשבועיים האחרונים יצאו לא מעט משחקים שחיכינו להם כבר הרבה זמן, אז ניסינו משהו חדשני ופורץ דרך ואשכרה דיברנו על משחקים עדכניים כל הפרק. בפרק הבא: סוף סוף יהיו חדשות!

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod093-8.6.2014.mp3|titles=Episode 93: Disappointing Games Week]

להורדה (1:02:34, 85.9 מגה) המשך »

אונליין: זה לא פיצ’ר, זה באג

עופר שוורץ|Rant 4 תגובות »

זוכרים את הימים הטובים של לפני 10-20 שנה, שהייתם קונים משחק חדש בחנות, רצים הביתה, מכניסים את הקסטה/דיסק לקונסולה שלכם, מדליקים את הטלויזיה, ואז מגלים שאי אפשר לשחק כי השרתים של Ubisoft לא עובדים?

מה, לא? המשך »

תגיות: ,

עוד מיליון וחצי דברים מ-E3

עופר שוורץ|חדשות 2 תגובות »

רגע לפני שמתחילים: יש פה אנשים שמדלגים לחלוטין על הפוסטים של הגיימפוד כי הם לא מאזינים לפודקאסט? אם כן, אחרי 69 פרקים אולי הגיע הזמן להגיד את זה: אני ממליץ לכם להפסיק עם המנהג המגונה הזה. אנחנו משתדלים שהטקסטים שמלווים את הגיימפוד יהיו משעשעים ומעניינים גם אם לא מקשיבים לאודיו עצמו, והם תמיד מכילים כל מיני לינקים רלוונטיים. בתור התחלה, כדאי לכם לעבור על הפרק של E3, כי הוא מכיל המון המון חדשות והכרזות שדיברנו עליהן. סבבה? סבבה.

אז איזה ארוך היה הפוסט של הפרק על E3, הא? היו כל כך הרבה הכרזות, טריילרים, עדכונים, דמואים וסרטונים מצחיקים של מנכ”ל סוני. אולי אפילו חשבתם שזה קצת ארוך מדי? יכול להיות. אבל הפוסט האולי-ארוך-מדי ההוא לא כיסה אפילו חצי מהדברים שהיו ב-E3 השנה. למעשה, יש כל כך הרבה דברים שלא דיברנו עליהם – כי שכחנו, לא הספקנו, סתם לא בא לנו, או שהם פשוט קרו אחרי ההקלטה – שאני לא יכול לעשות פוסט של “מבזקים” כמו שבדרך כלל קורה כשיש לנו יותר מדי חדשות, כי אם אני אכתוב עכשיו פסקה אחת על כל דבר, עד שאני אסיים כבר תוכלו לקרוא את הפוסט הזה על PS4 או Xbox One.

אז הפעם ננסה פורמט אפילו יותר תמציתי – פשוט אוסף של לינקים (ממוין אלפבתית בתוך כל section), ולכל היותר משפט אחד על כל משחק/הכרזה. Brace yourselves.

המשך »


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS