גיימפוד, פרק 333: אוי

עידן זיירמן|גיימפוד אין תגובות »

איזה חמוד זה שפרק 333 של "גיימפוד" יוצא ב- 3.3, נכון? חוץ מזה שחר מדבר בו על שלושה משחקים ואחד מהם הוא Persona 3 ואוקיי זהו נגמר לי.

להורדה (55:19, 76.0 מגה)
המשך »

2022: סיכום שנה – עופר

עופר שוורץ|סיכום שנה 2 תגובות »

האמת? אין לי משהו מעניין במיוחד להגיד על 2022 בתור שנה באופן כללי. היו משחקים טובים! היו גם משחקים מצוינים! היו משחקי אינדי מוזרים, משחקים מפתיעים, משחקים שהמציאו ז'אנר חדש ומגניב. היו אכזבות, משחקים גרועים שלא איכזבו כי אף אחד לא ציפה מהם לכלום, דחיות, בלגנים, אירועים של ג'יף קילי, כתבות של ג'ייסון שרייר, Diablo Immortal… אתם יודעים, שנה.

אבל מה שלא קורה לעיתים קרובות זה שיוצא משחק אחד שהוא גדול ומהפכני ברמה אחרת, שתופס חלק כל כך מהותי ב-discourse של השנה, וששנים מאוחר יותר עדיין מרגישים את ההדים שלו. אז בואו נדבר עליו.

המשך »

גיימפוד, פרק 168: גיימפוד קובננט

עידן זיירמן|גיימפוד אין תגובות »

מה המשחק שגרם לדקל לחוות בחילה מ- PSVR? מי האויב הכי גדול של ארז ב- Star Trek Bridge Crew? מה עופר חשב על Prey ומה זיירמן חשב על The Sexy Brutale? פרק 168 מתיימר לענות על כל השאלות שהוא מציב. בניגוד ל- Alien: Covenant. והוא גם יתפוס לכם פחות זמן מהחיים ולא עולה כסף.

(ובגלל שאנחנו לא מאמינים בקליקבייטים, התשובות הם: Farpoint, הספה של ארז, מוצלח אבל עם הסתייגויות, מוצלח אבל עם הסתייגות)

להורדה (01:02:11, 56.9 מגה) המשך »


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS