גיימפוד, פרק 333: אוי

עידן זיירמן|גיימפוד אין תגובות »

איזה חמוד זה שפרק 333 של "גיימפוד" יוצא ב- 3.3, נכון? חוץ מזה שחר מדבר בו על שלושה משחקים ואחד מהם הוא Persona 3 ואוקיי זהו נגמר לי.

להורדה (55:19, 76.0 מגה)
המשך »

2023: סיכום שנה – שחר

שחר גרעין|סיכום שנה אין תגובות »

יהיה הוגן להגיד ש-2023 היא אחת השנים המשמעותיות בהיסטוריה הקצרה של המדיום. אתיימר לנחש שהיא תזכר כאחת השנים המשובחות, בכל הנוגע למשחקים שיצאו במהלכה. לא היה בה רגע דל. בכל שבוע יצא משחק גדול או מעניין או מקסים או מוצלח או כולם ביחד, ותמיד היה אחד נוסף מעבר לפינה. נחשול תוכן אדיר, שהכניע את הטובים ביותר בינינו. גם אני נכשלתי בלחזור ל-Hi-Fi Rush או בלסיים את Baldur's Gate 3 ואת Sea of Stars. עם זאת, השנה המופלאה הזאת הגיעה עם רקע מדכא של פיטורים המוניים באינספור חברות. מחיר אנושי קשה, שסביר שהתעשייה תשלם עליו בעתיד.

למרות רעש הרקע העקבי והמבאס, אני רוצה לדבר על המשחקים שהפכו את השנה הזאת לכל כך מהנה (וגם על אחד שקצת ביאס).

המשך »

גיימפוד, פרק 316: תוכן תוכן תוכן

עופר שוורץ|גיימפוד אין תגובות »

בשעה טובה, אחרי המתנה ארוכה והמון הייפ – יצא DLC ל-The Case of the Golden Idol! וחוץ מזה דיברנו גם קצת על הזלדה החדש או ווטאבר.

הפרק הבא יהיה הנגאאוט לא-E3 השנתי שלנו! אתם מוזמנים להצטרף אלינו לייב ביום ראשון ה-11.6 ב-21:30 (שעון ישראל) כדי לשמוע את כל החדשות. כרגיל נעלה לינק לפייסבוק לפני שמתחילים.

להורדה (1:02:08, 85.3 מגה)

המשך »

גיימפוד, פרק 315: כל משחק צריך קראקן

עידן דקל|גיימפוד אין תגובות »

בפרק הזה התמקדנו בשני משחקים. האחד מתרחש לפני המון שנים בגלקסיה רחוקה, והשני על כדור הארץ, אבל בעוד המון שנים מעכשיו, עם חופים בוערים וצפרדעים רובוטיות.

להורדה (01:01:49, 84.9 מגה)

המשך »

התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS