מבזקים: הריבוט

עופר שוורץ|מבזקים אין תגובות »

וואו, זוכרים שהיינו עושים פעם פוסטים של "מבזקים" עם כל מיני חדשות מעניינות שלא נכנסו לפודקאסט? בטח שאתם לא זוכרים. הפוסט האחרון היה לפני 5 וחצי שנים. רובכם בטח אפילו לא זוכרים שהיו לנו פעם פוסטים כתובים שאינם סיכומי שנה. רגע, אמרתי 5 וחצי שנים? פאק.

ובכן, בשבועות האחרונים היו ממש הרבה חדשות. היו דברים די גדולים שלא הספקנו לדבר עליהם, ודברים שלגמרי שכחנו מהם כי הרשימה הייתה ארוכה מדי. והפרק הבא הוא הנגאאוט סיכום שנה, אז גם אל העדכון הענק הנוסף שהיה שבוע שעבר לא ייצא לנו להגיע בשבועות הקרובים. הגיע הזמן ללמוד קצת מתעשיית המשחקים ולהבין שכל דבר יכול לקום לתחייה, לא משנה כמה זמן עבר.

המשך »

תגיות: , , ,

מבזקי CES

עופר שוורץ|חדשות תגובה אחת »

איכשהו יצא שכבר כמה חודשים בקושי היו חדשות מעניינות. הכרזות קטנות פה ושם, אבל שום דבר גדול באמת, או לפחות לא ריכוז רציני של דברים שאשכרה אפשר לדבר עליהם. כאילו כל הבכירים בתעשייה התאחדו והחליטו: “אוקיי, עוד מעט יש כריסמס, עכשיו זה ה-זמן… לא לעשות כלום!”. זה אפילו הפריע לנו קצת בפודקאסט, כי בכל זאת, כמה כבר אפשר לקשקש על משחקים ששיחקנו בהם? (המווון.)

אבל שבוע שעבר הייתה תערוכת CES בלאס ווגאס, שבה כל חברות הטכנולוגיה הגדולות מציגות פלאי חומרה חדשים כמו טלויזיות OLED תלת-מימד קמורות, מסכי e-ink גמישים, או ראוטר אלחוטי בגודל של אצבע. וכמובן שגם דברים שקשורים למשחקים צצים פה ושם. אז החלטנו, בפרק של “גיימפוד” שהקלטנו היום, לקצר יחסית בבירבורים על משחקים ולהקדיש זמן לכל ההרכזות המעניינות מהשבוע האחרון.

נחשו איך זה עבד.

המשך »

תגיות: , ,


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS