גיימפוד, פרק 235: פרק 235!!

עופר שוורץ| גיימפוד הוספת תגובה

איפשהו בקשקושים האקראיים לפני שהתחלנו להקליט את הפרק הזה, הגענו למסקנה שאנחנו תקועים בלולאת זמן וכל הפרקים אי פעם היו ויהיו פרק 235. אם הקשבתם לפרקים קודמים, זה הכל בדמיון שלכם. ברוכים הבאים לפרק 235, הפרק האחד והיחיד של גיימפוד.

להורדה (57:36, 42.9 מגה)

2:12 – אומרים יפה שלום לזיירמן, שאין לו באמת על מה לדבר והגיע רק כדי להציק.

3:01 – ארז שיחק ב-Dreams, המשחק? פרויקט? כלי יצירה? ווטאבר, הדבר החדש מהיוצרים של LittleBigPlanet. הפעם זה פחות "משחק עם מנוע יצירה טוב" ויותר מנוע משחק וזהו.

14:19 – סוני הוציאה תוסף לשלט של ה-PS4 שמוסיף לו שני כפתורים אחוריים. ארז מדווח שזה נחמד, בהנחה שאין לכם את אחד השלטים הספציפיים שזה גורם להם לכבות את עצמם ספונטנית.

19:09 – גיא המשיך לשחק ב-Tokyo Mirage Sessions, משחק שהוא שילוב של JRPG עם, אמממ, סימולטור כוכב פופ?

29:22 – מכניקת ה-auto chess הגיעה גם ל-Hearthstone עם מצב משחק חדש בשם Battlegrounds (לא להתבלבל עם PlayerUnknown's Battlegrounds), וגיא מצא את עצמו בסכנת התמכרות רצינית. עופר דיבר קצת על auto chess בפרק 220.

36:31 – עופר שיחק ב-Plauge Tale: Innocence, משחק שמרגיש כאילו הוא בכוונה מנסה להכניס כמה שיותר מכניקות שנואות.

40:05 – הוא שיחק גם ב-Superliminal, משחק חידות קצר וחביב ששואב המון השראה מ-Portal, וגם קצת מ-The Stanley Parable ו-Antichamber, עם מכניקה שמבוססת על פרספקטיבה. ואם פספסתם את Perspective מ-2012, גם הוא משחק חידות קצר וחביב שמבוסס על פרספקטיבה, והוא בנוסף גם חינמי.

43:19 – עופר ניצח את הבוס הגדול של Hades, וגם המשיך עוד מעבר לזה.

46:01 – יש DLC חדש ל-Dead Cells! זה… עוד Dead Cells. שזה מצוין!

48:07 – היו כל מיני עדכונים על Animal Crossing: New Horizons. אבל עזבו את זה, הדבר המעניין באמת הוא שיתוף הפעולה המלבב בין המעריצים שלו ושל DOOM Eternal, ששניהם יוצאים באותו יום.

54:27 – Half Life: Alyx יוצא ב-23.3. כן כן, משחק אמיתי של Valve, שאינו עדכון ל-Dota או כובע ל-TF2, אשכרה יוצא ויהיה קיים.

הוספת תגובה


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS