גיימפוד, פרק 80: Click & Drop

עידן זיירמן|גיימפוד 2 תגובות »

שמענו שהיה איזשהו קטע עם קונסולה חדשה, או משהו כזה, אבל היי! DLC חדש ל- XCOM ו- BioShock Infinite!

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod080-22.11.2013.mp3|titles=Episode 80: Click & Drop]

להורדה המשך »

כך קרעתי את קרונוס.

עידן זיירמן|לא-באמת-ביקורת 2 תגובות »

אין הרבה משחקים שאפשר לקנות למירס שלי – מה שהופך אותו למאוד זול, אבל מאוד לוקה בחסר בקטגוריית הבידור האלקטרוני. אבל לפני כשבועיים גיליתי משחק אחד שהפך את הנסיעות שלי באוטובוסים למעניינות הרבה יותר – Doom RPG.

Doom RPG, כפי שמשתמע מהשם שלו, הוא משחק תפקידים מבוסס-Doom. כלומר, כל המפלצות הן גרסאות של מפלצת כזו או אחרת מ- Doom, כמעט כל כלי הנשק הם כלי נשק מבוססי-Doom, וכל פינה אחרת במשחק צועקת "Doom!": מהחביות המתפוצצות, דרך המפתחות הצבעוניים ועד למסך הסיכום בסוף כל מסך שמספר לך כמה דלתות סודיות הצלחת לפספס. המשך »

בקרוב בסלולר?!

עידן זיירמן|חדשות 3 תגובות »

אחרי שקראתי את הידיעה התמוהה הזאת, בדקתי את התאריך. ניסיתי לברר אם נעשה כאן מעשה סטייל "לקום אתמול בבוקר", והתעוררתי משנת פוסט-הסדר שלי בחזרה אל הראשון באפריל. מסתבר שלא.

תוכן הידיעה? למי שאין כוח ללחוץ על הקישור, הנה זה במשפט: חברת Hands-On Mobile תפצח בהכנת גרסה חדשה של Guitar Hero לטלפונים סלולרים.

למי שלא זוכר/לא יודע – Guitar Hero הוא משחק הקצב הזה לפלייסטיישן 2 (וגם ל- X360) שבו שולטים עם גיטרה מיוחדת במקום הבקר הרגיל של הקונסולה. כל מי שיש לו רעיון בנוגע לאיך הסיפור הזה הולך לעבוד על טלפון סלולרי – מוזמן לשתף אותו כאן.


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS