בואו נשחק Lego Marvel's Avengers

עידן זיירמן|Let's Play 3 תגובות »

תמיד היה לנו (טוב, נו, לי) פינה חמה בלב למשחקי לגו. הם מצחיקים ומשעשעים ונחמדים וכיף לשחק אותם עם אנשים אחרים ועם הילדים שלכם אם יש שלכם כאלה או ילדים של אחרים אם יש להם כאלה ואתם יכולים לשחק איתם בלי שזה יהיה מוזר. ככה שהציפיות שלי מ- Lego Marvel's Avengers לא היו מטורפות, אבל אכן היו חיוביות למדי. אבל הרושם הראשוני שהמשחק יוצר בחצי השעה הראשונה שלו הוא… פחות מוצלח. תראו בעצמכם.

ווהו! עוד לגו!

עידן זיירמן|חדשות תגובה אחת »

עם סדרה שלמה של משחקי Lego Star Wars מאחורינו, ומשחק Lego Batman מלפנינו, הייתם עלולים לחשוב שהחבר'ה מ- Traveller's Tales כבר הגיעו לרוויה, ונמאס להם ממשחקי Lego למיניהם.

אבל לא כך הדבר. הסרט המשמעותי האחר של ג'ורג' לוקאס, אינדיאנה ג'ונס, הולך גם הוא לזכות לטיפול של Traveller's Tales.

כן, אתם יכולים להעיר כל מיני הערות על חוסר מקוריות, אבל אם המשחק הזה יהיה מוצלח כמו משחקי Lego Star Wars, קשה לי להאמין שלמישהו מכם יהיה באמת אכפת.

Lego Star Wars: הסיפור שמאחורי ההצלחה

עידן זיירמן|שטויות אין תגובות »

שני טורים שלי שעלו היום, גם ב- nrg וגם ב- Gamer, פחות או יותר מיצו את כל מה שנשאר לי להגיד על אירועי השבוע האחרון. ואז, ברגע האחרון, לפני שהלכתי לישון – גיליתי את הכתבה המוצלחת הבאה מתוך "The Escapist": כתבה על הסיפור שמאחורי Lego Star Wars.

מאוד מעניין לראות את הצורה שבה התפתח המשחק הזה, והצורה שבה לכל אחד ששמע על המשחק היו מיליוני שאלות ("איך זה מתקשר ללגו? איך זה מתקשר לסטאר וורס?") עד שהוא ראה את המשחק, והרגיש שכל השאלות נענו במקום. לעזאזל, זו בדיוק היתה התחושה שלי כששמעתי על המשחק לראשונה.

הכרזות לסופ”ש

עידן זיירמן|חדשות אין תגובות »

שתי הכרזות כיפיות צצו במהלך הסופ"ש:

  • Geometry Wars: Galaxies: מסתבר ש- Geometry Wars מגיע ל- Nintendo Wii ול- Nintendo DS. אם אמרתי בעבר ש- Geometry Wars למחשב האישי זו הסיבה הכי טובה שראיתי לשדרג ל"חלונות ויסטה", אני מניח שאותו הכלל תופס גם לגבי קניית Nintendo DS.
  • Lego Star Wars: The Complete Saga: המשחק הקודמים היו מוצלחים במיוחד, ואם יש צדק, המשחק החדש יהיה משעשע באותה המידה. רק תלונה אחת יש לי: אין מצב גם לגרסה למחשב האישי? אולי? מישהו?

התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS