גיימפוד, פרק 250: שורפים משחקים, מנסרים קלטות

עידן זיירמן|גיימפוד אין תגובות »

אופס, עשינו את זה שוב. הגענו למס' עגול והחלטנו לחגוג בהנגאאוט שכולו התרפקויות נוסטלגיות. ולכבוד דור הקונסולות החדש הבא עלינו לטובה, החלטנו על תמה של מלחמת הקונסולות! איזה קונסולות היו לנו לאורך השנים? ממתי דקל התחיל לשנוא את נינטנדו? כמה מהפלייסטיישנים של זיירמן היו בבעלותו? האם ארז הוא יותר איש של נינטנדו או של סגה? ולמה יש כל כך הרבה קונסולות להומלסים שגרים ברחוב של גיא? את ההזדמנות לשמוע את התשובות לשאלות האלה בלייב כבר פספסתם, אבל כרגיל, אתם יכולים להשלים את הכל!

להורדה (1:32:09, 127 מגה) המשך »

MySims: נראה מבטיח?

עידן זיירמן|שטויות תגובה אחת »

מבין מגוון העדכונים שעלו לרשת והצלחתי לפספס בימים האחרונים (שוב, חופשה, וכאלה), אחד הדברים שיותר הפתיעו אותי לטובה הוא הטריילר החדש ל- MySims.

אני אזכיר, סתם בשביל הפרוטוקול, ש– MySims הוא השם של גרסת ה- Wii/Nintendo DS למותג הפופולרי להחריד של Maxis (כן, נו, The Sims). אני יודע שהשם "Sims" מעורר אנטי מיידי מצד יותר מדי גיימרים, אבל אני בכל זאת מוכרח להגיד שהמראה הקצת-יפני-מאוד-חמוד-בצורה-מוגזמת שהם אימצו למשחק הוא, מבחינתי, צעד מאוד אמיץ מבחינת Maxis. לשנות בצורה כל כך חזקה את העיצוב של המותג שלהם, אחרי שכבר כמה שנים טובות מפתחי המשחק לא סטו מהסגנון הויזואלי של המשחק הראשון – זה נראה לי מעשה ראוי להערכה. ובמיוחד אם התוצאה נראית כל כך מוצלחת. יופי.

על שוטים ונבואה.

עידן זיירמן|שטויות אין תגובות »

עוד יום מפוהק עובר על תערוכת E3. אז נכון, סוף כל סוף קלטתי שה- Wii Zapper שסיפרתי עליו אתמול הוא בסך הכל תושבת לשלטים הרגילים של ה- Wii. וכן, יש אנשים שמאוד מתרגשים מחבילת הרחבה ל- S.T.A.L.K.E.R… אבל בסך הכל, כל האירוע לא מרתק במיוחד.

מה שמשאיר אותי לחפש את השעשוע שלי במקומות אחרים. למשל, הצורה שבה גם חבר'ה מ- Konami וגם מ- Square Enix חוזים מכירות נמוכות לפלייסטיישן 3 גם אחרי הורדת המחירים, רק בשביל להתבדות לחלוטין זמן קצר לאחר מכן. נכון, אני חושב שסוני קצת שיחקה עם הסטטיסטיקה (למשל, איך הם מגדירים "Top Five Retailers") כדי להיות מסוגלת להצהיר את ההצהרה שלה… אבל אין ספק שהוזלה של שישית מהמחיר של הקונסולה היקרה ביותר בשוק היום תהיה מאוד משמעותית.

*פיהוק*

עידן זיירמן|חפירות 4 תגובות »

אוקיי, אחרי כמה מסיבות עיתונאים לתוך E3 2007, מה יש להגיד על התערוכה המכווצת? ובכן, אני מרגיש שמדובר בימי תערוכה: מס' הטריילרים והחדשות שהצטברו לי ב- Google Reader בהחלט גדול מהרגיל… אבל בסך הכל, עושה רושם שהולכת להיות תערוכה מפוהקת למדי. המשך »

about bloody time!

עידן זיירמן|שטויות 4 תגובות »

מהרגע שבו ה- Wii נחשף, היה לי ברור שהשימוש הכי מגניב שמישהו יכול ליצור עבורו זה משחק שיאפשר לשחקן להשתתף בקרב חרבות, ושקרב החרבות הכי מגניב שאפשר לעשות איתו זה קרב Lightsabers של "מלחמת הכוכבים". אחרי הכל, אחרי שב- Jedi Outcast האפשרות לנפנף בנשק הזה היתה הדבר הכי מגניב בכל המשחק, זה די מתבקש.

והנה, יש אנשים ב- Lucasarts שכבר משתעשעים עם חרב אור מבוססת-Wii. זה יהיה כיף.

הכרזות לסופ”ש

עידן זיירמן|חדשות אין תגובות »

שתי הכרזות כיפיות צצו במהלך הסופ"ש:

  • Geometry Wars: Galaxies: מסתבר ש- Geometry Wars מגיע ל- Nintendo Wii ול- Nintendo DS. אם אמרתי בעבר ש- Geometry Wars למחשב האישי זו הסיבה הכי טובה שראיתי לשדרג ל"חלונות ויסטה", אני מניח שאותו הכלל תופס גם לגבי קניית Nintendo DS.
  • Lego Star Wars: The Complete Saga: המשחק הקודמים היו מוצלחים במיוחד, ואם יש צדק, המשחק החדש יהיה משעשע באותה המידה. רק תלונה אחת יש לי: אין מצב גם לגרסה למחשב האישי? אולי? מישהו?

התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS