גיימפוד, פרק 250: שורפים משחקים, מנסרים קלטות

עידן זיירמן|גיימפוד אין תגובות »

אופס, עשינו את זה שוב. הגענו למס' עגול והחלטנו לחגוג בהנגאאוט שכולו התרפקויות נוסטלגיות. ולכבוד דור הקונסולות החדש הבא עלינו לטובה, החלטנו על תמה של מלחמת הקונסולות! איזה קונסולות היו לנו לאורך השנים? ממתי דקל התחיל לשנוא את נינטנדו? כמה מהפלייסטיישנים של זיירמן היו בבעלותו? האם ארז הוא יותר איש של נינטנדו או של סגה? ולמה יש כל כך הרבה קונסולות להומלסים שגרים ברחוב של גיא? את ההזדמנות לשמוע את התשובות לשאלות האלה בלייב כבר פספסתם, אבל כרגיל, אתם יכולים להשלים את הכל!

להורדה (1:32:09, 127 מגה) המשך »

בואו נשחק Total War: Warhammer

עידן זיירמן|Let's Play 13 תגובות »

רוצים לזכות בעותק של "Total War: Warhammer״, מתנת הד-ארצי NMC? כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להגיב לנו פה בבלוג! עוד פרטים בסרטון ה״בואו נשחק״ שהקלטנו! קצת לקראת הסוף.

לא, אנחנו לא חוזרים למתכונת סרטוני ה״בואו נשחק״ הקודמת שלנו, אבל בכל זאת ערן אבירם ועידן דקל החליטו להקליט לכם סרטון כדי שתראו במה מדובר לפני שאתם מחליטים שאתם רוצים אותו. אז הם הקליטו.

(ההשתתפות בהגרלה פתוחה עד יום ראשון, ה- 26/6, בחצות)

Happy Tree Friends: עכשיו – המשחק.

עידן זיירמן|חדשות אין תגובות »

Sega הודיעה היום כי היא הולכת ליצור משחק מחשב המבוסס על סדרת האינטרנט המזעזעת-משהו, Happy Tree Friends. למי שאיכשהו לא מכיר, מדובר בסרטים מצוירים קצרים בהם יצורים קטנים ופרוותיים מתים בדרכים מזעזעות ויצירתיות. הז'אנר? Physics Puzzler. משהו כמו The Incredible Machine, אבל שהמטרה בו היא לא "לגרום לעכבר להגיע לגבינה", אלא להציל את ה- Happy Tree Friends ממוות מזעזע.

בהתחלה, אני מוכרח להודות, הרעיון נשמע לי די מזעזע. אבל אם יש ז'אנר כלשהו שמסוגל לקבל לתוכו את ה- Happy Tree Friends, אין ספק שהחבר'ה מסגה מצאו את הז'אנר הנכון.


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS