גיימפוד, פרק 250: שורפים משחקים, מנסרים קלטות

עידן זיירמן|גיימפוד אין תגובות »

אופס, עשינו את זה שוב. הגענו למס' עגול והחלטנו לחגוג בהנגאאוט שכולו התרפקויות נוסטלגיות. ולכבוד דור הקונסולות החדש הבא עלינו לטובה, החלטנו על תמה של מלחמת הקונסולות! איזה קונסולות היו לנו לאורך השנים? ממתי דקל התחיל לשנוא את נינטנדו? כמה מהפלייסטיישנים של זיירמן היו בבעלותו? האם ארז הוא יותר איש של נינטנדו או של סגה? ולמה יש כל כך הרבה קונסולות להומלסים שגרים ברחוב של גיא? את ההזדמנות לשמוע את התשובות לשאלות האלה בלייב כבר פספסתם, אבל כרגיל, אתם יכולים להשלים את הכל!

להורדה (1:32:09, 127 מגה) המשך »

הערה צדדית

עידן זיירמן|כללי אין תגובות »

השבוע האחרון, ראוי לציין, היה מפוצץ באירועים אישיים שאינם קשורים באף צורה שהיא למשחקי מחשב. מהסיבה הזאת, הביקורת ל- Command & Conquer 3 ב- Gamer התעכבה קלות, וקצת העדכונים בבלוג היה קצת איטי. האיטיות הזו צפויה להמשיך, עד שהביקורת על Command & Conquer 3 תעלה ביום שני הקרוב.

יש לי הרבה מה להגיד על המשחק הזה. חצי מזה, סביר להניח, לא יכנס לביקורת ב- Gamer, משיקולי "אלוהים אדירים, אף אחד לא יקרא ביקורת של 3,000 מילים". בגלל זה, צפו להתייחסות די רצינית למשחק בימים הקרובים שלאחר עליית הביקורת, כאן בבלוג.

מצד שני, העובדה שהביקורת שלי על Command & Conquer 3 לא התפרסמה בסופ"ש האחרון, יצרה מצב די מעניין: שתי כתבות ישראליות שעלו סימולטנית על S.T.A.L.K.E.R, בשני האתרים הישראליים הגדולים. אבל אל זה אני אתייחס בפוסט הבא.

ועוד הרבה משעשעת: זכיתי להופעת אורח בעילום-שם בביקורת של "וואלה! מחשבים" על Lumines Plus עבור הפלייסטיישן 2. אני, אגב, אהבתי אותו יותר.

Ghost Rider

עידן זיירמן|ביקורת אין תגובות »

והנה, עלתה הביקורת שלי על Ghost Rider עבור קונסולת הפלייסטיישן 2. המשחק,שיוצא במקביל לסרט בעל אותו השם (אם כי עד כמה שאני יכול להבחין – גם המשחק מתבסס על הקומיקס, ולא על הסרט), סובל מאותו החסרון של הסרט עליו הוא מבוסס: הוא פשוט לא מצליח להיות מגניב וכיפי. וכשמדובר בסרט/משחק על אופנוען שראשו הוא גולגולת בוערת ורוכב על אופנוע מהגיהנום – זה אומר משהו.

תגיות: , ,


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS