Starcraft 2: גרפיקה זה לא הכל

עידן זיירמן|חפירות תגובה אחת »

אחרי צפייה נוספת בסרטון המשחקיות של Starcraft 2, לא שיניתי את במיוחד את דעתי על המשחק. אבל כן הצלחתי לבנות קצת יותר הערכה לליטוש הנפלא שהאנשים מבליזארד עושים למשחקים שלהם.

המשך »

Starcraft 2: נו, זה הכל?

עידן זיירמן|חפירות 3 תגובות »

"בליזארד מעולם לא הצטיינה ברעיונות מקוריים וחדשניים. הם בדרך כלל ליקטו את הרעיונות הטובים שהופיעו בכל מיני משחקים מסביבם, ליטשו אותם עד לשלמות, ואז מכרו אותם לקהל המעריצים המכור שלהם. אבל גם אם הם לא הציגו רעיונות חדשים, הם כן הצליחו לשנות את העולם: הם לקחו רעיונות טובים, ודחפו אותם למיינסטרים בגרון."

מול המניפסט שלי על "למה Starcraft 2 זה לא שוס", מתייצב אילן גלר עם ה"למה כן" שלו.

זה יפה שאף על פי שגם אני וגם אילן יוצאים מתוך אותה נקודת המוצא, מהר מאוד אנחנו מתפצלים למחוזות אחרים לגמרי. כל מה שיש לי להגיד לאילן, אחרי טור כזה, הוא שאם Company of Heroes עדיין "מרגיש כמו אלתור", בשבילו, הבעיה היא לחלוטין אצלו.

Starcraft 2: עכשיו ברצינות.

עידן זיירמן|חדשות תגובה אחת »

נו, טעיתי. Starcraft 2 הוכרז.

יש לי התייחסות מעמיקה יותר, אני מבטיח, אבל כנראה שזה יעלה בתור טור ב- Gamer מתישהו היום או מחר. אז אני אתאפק עוד קצת, ואז אקשר לשם.

תגובת בליזארד: תרגיעו

עידן זיירמן|חדשות אין תגובות »

זהו. חזרתי מסופ"ש של מנוחה בעין-הוד, שכלל בעיקר המון מנוחה, רק בשביל לגלות ש- Vgames העלו כבר ביקורת על Command & Conquer 3. יש לי כל מיני דברים להגיד על הביקורת הזו (ובמיוחד על הציון המפוצץ שהיא נתנה למשחק), אבל אני אעדיף לשמור את האנרגיות שלי ליום שבו תתפרסם הביקורת שלי על המשחק. באמת, לפעמים אני רוצה לתת למשחק 40/100 רק בשביל לראות את המעריצים מתפוצצים, אבל זה לא יהיה ממש הוגן.

מה שיותר מעניין – בליזארד אישרו את השמועות האחרונות. או לפחות, את חלקן. בליזארד אישרה כי אכן יוכרז משחק חדש ב- 19 במאי, אבל היא לא מוכנה לגלות באיזה משחק מדובר, והם אכן ישמחו לחזור לעולם של סטארקראפט, אבל אין להם משהו חדש להודיע בנושא כרגע.

במפתיע, תגובת המעריצים עדיין היתה משהו בסגנון של: יש! סטארקראפט 2!".

אם עד עכשיו ישבתי על הגדר לנוכח השמועה האחרונה, עכשיו חזרתי לצד הסקפטי בחזרה. אני באמת מאמין שמתישהו יהיה סטארקראפט 2… אבל… לא עכשיו.

סטארקראפט 2: והפעם ברצינות (?)

עידן זיירמן|חדשות תגובה אחת »

הרשת גועשת, רועשת ומקשקשת. הפעם זה קרוב יותר מתמיד. ההכרזה על Starcraft 2.

אני מתלבט. מצד אחד, לפחות 78 פעמים בשנים האחרונות שמעתי מעריצי בליזארד מדברים על כך ש"הנה, אוטוטו יוצא סטארקראפט 2! כל הסימנים מצביעים על זה! תראה – בחתימה של אחד מהמנכ"לים יש משפט שאם לוקחים ממנו את האות הראשונה, השלישית והעשירית מקבלים SC2! זה רמז!". זה הופך את השמועות האחרונות על כך שבליזארד הולכת להכריז על המשחק בכנס שהיא תערוך בקוריאה ב- 19 במאי (שמועות שמגובות במאמר קוריאני אמין-לכאורה) לקריאות "זאב! זאב!" שגורמות לי להרמת גבה סקפטית. ובכל זאת, יש סיכוי שהפעם באמת מדובר בזאב, ולא בסתם ילד צעקן שלא חיבקו אותו מספיק.

אז קשה לי להחליט איפה אני עומד. אני לא בטוח אם להאמין או לא להאמין לחרושת השמועות האחרונות. אני מעדיף לחשוב שהשמועות האלה לא-נכונות, רק כי אין לי כוח להחמיץ פנים לנוכח ההכרזה ולמלמל משהו על הסטנדרטים הגבוהים ש- Company of Heroes קבע לז'אנר. אבל היי, אני לא שולל שום דבר.

כך או כך, אני לא יכול שלא לתהות לנוכח העובדה שאף אתר הימורים וירטואלי לא מאפשר לאנשים להמר על תאריך ההכרזה של Starcraft 2. זה נשמע מתבקש, באמת.


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS