מבזקים: הריבוט

עופר שוורץ|מבזקים אין תגובות »

וואו, זוכרים שהיינו עושים פעם פוסטים של "מבזקים" עם כל מיני חדשות מעניינות שלא נכנסו לפודקאסט? בטח שאתם לא זוכרים. הפוסט האחרון היה לפני 5 וחצי שנים. רובכם בטח אפילו לא זוכרים שהיו לנו פעם פוסטים כתובים שאינם סיכומי שנה. רגע, אמרתי 5 וחצי שנים? פאק.

ובכן, בשבועות האחרונים היו ממש הרבה חדשות. היו דברים די גדולים שלא הספקנו לדבר עליהם, ודברים שלגמרי שכחנו מהם כי הרשימה הייתה ארוכה מדי. והפרק הבא הוא הנגאאוט סיכום שנה, אז גם אל העדכון הענק הנוסף שהיה שבוע שעבר לא ייצא לנו להגיע בשבועות הקרובים. הגיע הזמן ללמוד קצת מתעשיית המשחקים ולהבין שכל דבר יכול לקום לתחייה, לא משנה כמה זמן עבר.

המשך »

תגיות: , , ,

קצרים

עידן זיירמן|מבזקים אין תגובות »
  • תערוכת E3 2007 מעבר לפינה, וסוני כבר מצטיידת בהצהרות נחוצות, אבל צפויות לקראת האירוע. הפלייסטיישן 3 מוזל במאה דולר. האמת – חשבתי שזה ייקח להם יותר זמן.
  • ג'ון אין-לי-מושג-איך-כותבים-את-שם-המשפחה-שלו, מנכ"ל Electronic Arts, מתלונן על כך שהגיימרים משתעממים ממשחקים. סיקוולים שיוצאים פעם בשנה, לטענתו, "משעממים אנשים למוות". מי רוצה להיות הראשון שיסביר לו את האירוניה במצב הזה?
  • ולבסוף – ה- Frag Dolls של Ubisoft מחפשות גיימרית רצינית שנראית טוב על מנת לצרף למשפחה שלהן. בדיוק כמו כל גיימר ברחבי העולם, בערך (ההפניה, אגב, בזכות The Girl Gamer – בלוג מצוין, באמת).

לילה טוב.

תגיות: , , ,

קצרים

עידן זיירמן|מבזקים 2 תגובות »

זהו. סוף השבוע התחיל באופן רשמי. אבל עולם משחקי המחשב? לא ממש מרגש, היום. כל מה שמצאתי שבכלל שווה להזכיר זה את שני אלה. וגם עליהם אין לי בכלל מה להגיד. אולי אני מזדקן.


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS