גיימפוד, פרק 88: לא מדברים על Marvel Puzzle Quest

עופר שוורץ|גיימפוד תגובה אחת »

לא היה לנו פרק כבר חודש שלם, אז היו לנו המון דברים לדבר עליהם. למעשה, היו לנו כל כך הרבה דברים לדבר עליהם שנאלצנו לעשות קצת הקרבות ולוותר על חלק מהמשחקים ששיחקנו בהם.

ואתם יודעים כמה אנחנו טובים בלא לדבר על דברים. במיוחד כשעופר מעורב בעניין.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod088-30.3.2014.mp3|titles=Episode 88: Not talking about Marvel Puzzle Quest]

להורדה  המשך »

גיימפוד, פרק 64: זואי דשאנל מעופפת

עופר שוורץ|גיימפוד 10 תגובות »

נחשו על איזה משחק דיברנו ממש הרבה בפרק הזה.

אז כן, BioShock Infinite סוף סוף יצא, ועופר וזיירמן שיחקו בו ודיברו עליו איזה חצי מהפרק. מתישהו בקרוב נעשה פרק מיוחד שיהיה חגיגת ספוילרים, אבל בינתיים הפרק הזה נטול ספוילרים לחלוטין. That said, אנחנו בכל זאת מדברים קצת על הגיימפליי, הדמויות והעולם של המשחק (רק דברים שקורים בשעתיים-שלוש הראשונות), אז אם אתם רוצים להתחמק לחלוטין מכל פרט מידע אפשרי, דלגו לחצי השני של הפרק.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod064-5.4.2013.mp3|titles=Episode 64: Flying Zooey Deschanel]

להורדה

המשך »

גיימפוד, פרק 63: מופע השוליים של גיימפוד

עידן זיירמן|גיימפוד 5 תגובות »

והפעם בפרק: Tomb Raider. וגם קצת ירידות על Sim City. אבל בעיקר Tomb Raider.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod063-22.3.2013.mp3|titles=Episode 63: Gamepod's Sideshow]

להורדה

המשך »

SimCity והמעריצים הזועמים

עידן זיירמן|חפירות תגובה אחת »

לרשימת האייטמים שהצלחתי להבחין בהם יותר מדי זמן אחרי שהם פורסמו ברשת מצטרפת החשיפה של "SimCity Societies" – המשחק החדש בסדרת Sim City הותיקה של Maxis. המשחק החדש, שלא במפתיע, יהווה סטייה מהנוסחה הרגילה של "SimCity". המפתחים לא יהיו החבר'ה הותיקים מ- Maxis (נו, הם עסוקים יותר מדי עם חבילות ההרחבה של The Sims, אני מניח), וכריס ביאטריס, הנשיא של חברת הפיתוח החדשה (Titled Mill), כבר הכריז שהפוקוס של המשחק לא יהיה על סימולציית ערים ריאליסטית, כמו המשחק הקודם בסדרה.

המעריצים, כמובן, השתוללו. "הרגת את סים סיטי!", הם הכריזו מעל גבי האתר של Titled Mill. מעניין לראות, אגב, שההודעה הזאת הופיעה כבר על סמך החשיפה הראשונית של המשחק, ועוד לפני שכריס ביאטריס בכלל אמר משהו על הפוקוס של המשחק. כלומר, ההודעות הראשונות בגנותו של המשחק נכתבו רק על סמך ההבטחה הערטילאית של "שינויים בסדרה" ועל סמך תמונת מסך בודדת. המשך »


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS