יאללה, קומיקס

עידן זיירמן|שטויות 12 תגובות »

אחרי היעדרות ממושכת למדי, הקומיקס של גיימר חוזר!

הפעם, אני מוכרח לגלות לשם גילוי הנאות, יש לי חלק בקומיקס הזה. השם זמני, הקונספט מגובש רק חלקית, והרעיון של פרק הפיילוט (מחווה בוטה ל"וי בריבוע" של ויגיימס) לא התקבל טוב/הובן ע"י אחוז מכובד של הגולשים שלנו.

לאורך השבועות הקרובים תהיה לנו ההזדמנות לגלות אם נוכל לשפר קצת את דעת הקהל הזאת, או שעדיף שפשוט נפרוש למערה מחוסרת-הקומיקס שלנו.

Far Cry 2!

עידן זיירמן|חדשות תגובה אחת »

PC Gamer UK חושף את הפרטים הראשונים שמצאתי ברשת על Far Cry 2! איזה יופי!

מדובר רק בחלק אחד של ה- Preview שהתפרסם בגיליון החדש של PC Gamer UK. החלק השני יתפרסם מחר, אבל כבר החלק הזה מספר לנו כמה דברים מעניינים. בתור התחלה, הוא מספר לנו שהחבר'ה ב- UbiSoft לקחו מאוד קשה את התלונות החוזרות ונשנות על הופעתם של המוטנטים בחלקים המאוחרים של Far Cry, ו- Far Cry 2 יהיה נטול מוטנטים לחלוטין. המשך »

ווהו! עוד לגו!

עידן זיירמן|חדשות תגובה אחת »

עם סדרה שלמה של משחקי Lego Star Wars מאחורינו, ומשחק Lego Batman מלפנינו, הייתם עלולים לחשוב שהחבר'ה מ- Traveller's Tales כבר הגיעו לרוויה, ונמאס להם ממשחקי Lego למיניהם.

אבל לא כך הדבר. הסרט המשמעותי האחר של ג'ורג' לוקאס, אינדיאנה ג'ונס, הולך גם הוא לזכות לטיפול של Traveller's Tales.

כן, אתם יכולים להעיר כל מיני הערות על חוסר מקוריות, אבל אם המשחק הזה יהיה מוצלח כמו משחקי Lego Star Wars, קשה לי להאמין שלמישהו מכם יהיה באמת אכפת.

אפשרויות מוגבלות, אעלק

עידן זיירמן|חפירות תגובה אחת »

NRG (וכנראה, גם "סופשבוע" של מעריב, אבל אין לי באמת דרך לוודא את זה) פרסמו השבוע כתבה על ליאל ליבוביץ – בחור שפרסם עבודת דוקטורט של יותר מ- 300 עמודים שעוסקת במשחקי מחשב.

מדובר בכתבה מרתקת למדי, ומעניין לקרוא את הדעות של מר ליבוביץ על נושאים שלפעמים מצאתי טריויאליים לחלוטין (כמו צ'יטים). אני אפילו מסוגל לסלוח לכתבת שלקחה את הראיון שוב ושוב לכיוונים ה"מפחידים" וה"קונספירטיביים", ושמשום מה הקדישה תשומת לב לעובדה שאביו של ליאל ליבוביץ היה האופנובנק. מר ליבוביץ עצמו מצטייר כבחור שמשחק במשחקי מחשב ווידאו מאז ילדותו, ובעל הבנה מאוד עמוקה בנושאים הללו. כל זה רק הופך את אחד הקטעים בכתבה (זה שמופיע תחת הכותרת "ארץ האפשרויות המוגבלות", לתמוה יותר בעיני. המשך »

אביו של Echochrome

עידן זיירמן|שטויות אין תגובות »

משהו אחרון, להיום: אחד הדברים היחידים שהצליחו להלהיב אותי באמת בתערוכת E3 היבשה של השנה, היה Echochrome – משחק עבור הפלייסטיישן 3 וה- PSP בו השחקן צריך לפתור חידות מרחביות באמצעות שינוי זווית המבט שלו על השלב.

ובכן, אלה מכם שהתלהבו ממנו כמוני, ישמחו לשחק קצת עם OLE Coordinate System: מעין דמו טכנולוגי שסיפק את הבסיס ל- Echochrome. כדאי לכם. זה ממש מוצלח.

שודדים דיגיטליים

עידן זיירמן|חדשות תגובה אחת »

אוקיי, זה מוזר, ועם זאת – הגיוני בצורה מוזרה כזאת או אחרת. כנופיה ברזילאית חטפה את אחד השחקנים הטובים בעולם ב- GunBound, ודרשה ממנו את הסיסמה לחשבון המשתמש שלו. הגיימר האמיץ לא נכנע, ובמשך חמש שעות, תחת איומי אקדח, הוא שתק.

אני לא בטוח מה גורם לי להרים גבה יותר – העובדה שהבחור היה מוכן להקריב את החיים שלו בשביל המשחק, או העובדה שאחרי חמש שעות של איומי אקדח, חברי הכנופיה חשבו "נו, הוא לא נכנע, בואו ונשחרר אותו". הם אכן שחררו אותו. וקצת אחר כך, הם גם נתפסו ע"י המשטרה.

הסיפור הזה מצטרף לסיפור שפורסם לא מזמן, על זוג שהזניח את ילדיו על מנת שהוא יוכל לשחק ב- Dungeons & Dragons Online. הוסיפו לכך את הידיעה על האם שטוענת שמשחקי מחשב הסיתו את בנה לרצח, ותקבלו תמונה די עגומה על מצב יחסי הציבור של משחקי המחשב והוידאו.

אבל משום מה – הגל השלילי הזה לא תופס. אני מוצא את עצמי בודק בקביעות את אתרי חדשות המשחקים, מחכה לאיזה גל תגובות המתנגד לשיקוץ, או איזושהי התקוממות מגוחכת חדשה של ג'ק תומפסון – ולא מקבל אחת כזאת. מוזר. בטח בגלל הקיץ, או משהו.

Venice Deluxe – הביקורת

עידן זיירמן|ביקורת 2 תגובות »

"כמו הטיפוס המפוקפק בגינה הציבורית שמציע לכם סוכריה על מקל, גם החזית התמימה של משחקי חברת Popcap Games היא בסך הכל כיסוי למזימה שטנית שמטרתה לחסל כליל את הזמן הפנוי שלכם. שמות כמו Peggle, Bejeweled או Zuma אולי נראים תמימים – אבל כל בעל ניסיון יודע שמאחורי תווית ה'קז'ואל' התמימה-לכאורה מסתתרים כמה מהמשחקים הממכרים ביותר הידועים לאדם."

כן, חזרתי מהחופש. ואחרי שאני אצליח קצת להשתלט על שטף העדכונים ששוחררו בינתיים לרשת בזמן שאני נחתי לי באילת, אני גם אחזור לעדכן את הבלוג בקצב ראוי. מבטיח.

יופי סוני.

עידן זיירמן|חדשות 3 תגובות »

כמה פרובוקציות-בשקל ופליטות פה הפכו את E3 השנה למופע של סוני. וכמו E3 של שנה שעברה, זה לא מופע מהסוג הטוב. נכון לאתמול בצהריים עוד חשבתי לכתוב פוסט מרוכז על הסיפור הזה: המחיר של הפלייסטיישן 3 כן יעלה בחזרה? לא יעלה בחזרה? מהדורת השישים GB כן הולכת לעוף? לא הולכת לעוף? והמכירות – הן יעלו? או ירדו?

די, הגעתי לרוויה. נשבר לי. יובל בירב מויגיימס סיכם בבלוג של האתר את הראיון ההזוי של דיוויד ריבס מסוני ב- gameindustry.biz. זה בהחלט צריך להספיק לכל מי שמעונין לקרוא על התפקוד ההזוי של סוני בימים האחרונים. מה שהתחיל בתור שבוע מוצלח לחברה (בכל זאת – הורדת מחירים, והכל) הסתיים בשקיעה מהירה בחזרה לתדמית המזעזעת שסוני בנתה לעצמה בשנה/שנתיים האחרונות.

החברה יכולה, לפחת, להתנחם קצת מכך שנראה שבתחרות "יורש ה- DVD" – ה- Blu-ray מראה סימנים לכך שהוא הולך לנצח.


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS