גיימפוד, פרק 50: מבצע של קוקה קולה

עופר שוורץ|גיימפוד 9 תגובות »

כן, גבירותינו ורבותינו, זהו פרק 50 של הגיימפוד! וכדי לחגוג את המספר השרירותי לחלוטין הזה, הפרק של השבוע הוא סטנדרטי לגמרי!

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod050-8.9.2012.mp3|titles=Gamepod Episode 50]

להורדה  המשך »

למען הילדים!

עידן זיירמן|כללי תגובה אחת »

ביום שישי הקרוב הולך להתקיים, לראשונה בארץ, אירוע מיוחד במינו. מרתון Earth Defense Force For The Kids! או בשמו הקליט יותר: מרתון EDF! או בשמו העוד-יותר-קליט-אבל-הלא-מאוד-רשמי: המשחקותרום!

מרתון EDF הוא אירוע שבו כמה גיימרים (את חלקם אתם מכירים בשם “יותם ברנז” ו”ארז רונן”, מהפודקאסט המפורסם “הקונסוליירים”) ישחקו במשך 24 שעות בקלאסיקות הלא-מוערכות (או לפחות, ככה מספרים לי, אני אף פעם לא שיחקתי בהם) Earth Defense Force 2017 ו- Earth Defense Force: Insect Armageddon, במטרה לאסוף כסף לארגון הצדקה של פני ארקייד: Child’s Play. הם הולכים לצלם את עצמם במהלך כל זמן המשחק, ואתם תוכלו לשלוח להם הודעות מטרידות, להציע להם משימות שהם צריכים לבצע, או סתם להסתכל בהם בדממה במשך שעות בלי שהם בכלל ידעו שאתם שם, סטוקרים שכמותכם. כל התרומות שיאספו במהלך המרתון, כאמור, יועברו ל- Child’s Play, שם הם ישמחו את לבבותיהם של ילדים בבתי חולים ברחבי העולם.

המשך »

מבזקי קיץ

עידן זיירמן|חדשות 9 תגובות »

כן, אני יודע, מאז E3 לא היו המון עדכונים פה בבלוג. ולא בגלל שלא היה על מה. שיקולי זמן שונים ומשונים בקושי משאירים לי זמן שלא למטרת עריכת-גיימפוד, עופר סיים את תקופת המבחנים שלו בטיסה לחו”ל, וזה לא ששאר האנשים פה כותבים יותר מדי פוסטים, או משהו.

אז הנה כמה דברים שקפצו מיד אחרי שהקלטנו את הפרק האחרון של “גיימפוד” וראוי להגיד עליהם כמה מילים.

המשך »

גיימפוד, פרק 46: שבעה חתלתולים

עידן זיירמן|גיימפוד 5 תגובות »

פרק 46 של גיימפוד מובא לכם בחסות Seven Kittens, הדבר הכי טוב שאתם יכולים לשים ברקע של המחשב שלכם, ואז לשכוח על מה תכננתם לעבוד בזמן שהוא נמצא ברקע ורק לבהות בו כל הזמן.

[audio:https://www.gamepad.co.il/Gamepod/Gamepod046-6.7.2012.mp3|titles=Gamepod Episode 46]

להורדה  המשך »


התחבר RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS